Vybrať štýlový darček, ktorý osloví elegantného muža, môže byť poriadna výzva. Je potrebné nielen poznať preferencie príjemcu, ale tiež sa dobre vyznať v tom, aké doplnky a doplnky sú považované za vhodné pre gentlemana, ktorý sa rád denne obklopuje luxusnými predmetmi. Dnes predstavujeme niekoľko nápadov na elegantný darček, ktorý bude zodpovedať vkusu elegantného muža.

 Plniace pero

 Aj keď by ste mohli povedať, že také pero je v dnešnej dobe relikviou, nie je nič elegantnejšie, ako si na pracovnom stretnutí nakresliť vlastné plniace pero, s ktorým podpisujeme dôležitú zmluvu. Kúpime si také pero v elegantnom puzdre, vďaka ktorému bude gadget vyzerať veľmi štýlovo. Môžeme sa tiež pokúsiť vygravírovať puzdro s venovaním alebo iniciálkami príjemcu, čo dodatočne zvýši sentimentálnu hodnotu daru.

 Kožená peňaženka

Ďalším elegantným nápadom na darček je peňaženka, ktorá je často vyberanou vychytávkou na rôzne príležitosti. Kožená peňaženka pre mužov by mala zodpovedať štýlu obdarovaného. Ak má rád minimalizmus, stojí za to vybrať si malú peňaženku, ktorá sa zmestí do vrecka nohavíc a bude mať vrecko na mince, bankovky a kreditné karty. Pre praktického muža si môžete vybrať o niečo väčšiu peňaženku, ktorá bude mať navyše priehradku na osvedčenie o evidencii vozidla.

Zaujímavým nápadom bude tiež kúpiť si ako darček veľkú skladaciu peňaženku na zips, ktorá je mimoriadne priestranná a zároveň vyzerá veľmi elegantne.

 Kožené rukavice

Keďže samotná koža je mimoriadne elegantným materiálom, všetky štýlové doplnky budú pre štýlového muža vždy dobrým nápadom. Preto našim ďalším návrhom na darček budú módne, kožené rukavice klasického strihu. Takýto darček sa však nedá kúpiť naslepo. Stojí za to vopred skontrolovať, aká veľkosť bude správna, aby ste sa vyhli nepríjemnej situácii, keď zistíte, že rukavice budú pri skúšaní daru príliš tesné alebo príliš veľké.

Manžetové gombíky

Je to klasika medzi elegantnými darčekmi pre mužov, ale stále je veľmi obľúbená. Elegantné manžetové gombíky budú skvelým darčekom pre podnikateľa, pre ktorého je košeľa základným prvkom každodenného stylingu. Pri výbere správnych manžetových gombíkov stojí za výber kvalitného kovu, napríklad zlata alebo striebra, pričom sa vyhnite plastom alebo základným kovom, ktoré nebudú pôsobiť dostatočne elegantne.

Sklo na alkohol

Tento návrh sa mierne líši od vyššie uvedených, pretože sa týka skôr oblasti relaxácie než podnikania. Elegantný muž ocení darček v podobe kvalitných pohárov na whisky alebo krištáľovej karafy na alkohol. Takýto darček, prezentovaný v peknom balení, obdarovaného určite poteší.

  Dúfame, že vyššie uvedenými návrhmi sme pomohli mnohým ľuďom pri výbere elegantného a štýlového darčeka pre muža, ktorý sa zameriava na kvalitu a triedu v každej oblasti života.